درباره ما

گروه تولیدی صنعتی چوب بست، عرضه کننده مصالح چوبی ساختمان از تولید کنندگان معتبر داخلی با دو دهه تجربه می باشد. لازم به ذکر است که این مجموعه در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود علاوه بر تامین و تولید مصالح چوبی و MDF در زمینه طراحی، و ساخت دربهای ضد سرقت و خدمات مهندسی و اجرا و همچنین خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود خواهد ماند.


مفتخریم با تکیه بر دانش فنی روز، تجربیات فراوان در این زمینه، دقت در انتخاب فرآورده های چوبی و MDF با محوریت کیفیت محصولات و همچنین با در نظر گرفتن کنترل قیمت توانسته باشیم خود را به عنوان یکی از مراجع اصلی ارایه چوب های طبیعی و HDF با روکشهای طبیعی و همچنین محصولاتی ازMDF (دربهای ضد سرقت دربهای داخلی دکوراسیون و کابینت و پارتیشن ) برای ساختمانها در کشور معرفی نمایم.


تیم های مجرب خدمات پس ازفروش( حمل و نقل نصب، رنگ آمیزی و...) و همچنین کارشناسان فنی متخصص با بهره گیری از دانش روز و تلاش روز افزون در بهینه سازی امور، پروژه های شاخصی را اجرا نموده اند.


چوب بست تمام تلاش خود را برای یاری و همراهی معماران گرامی و هم میهنان گرانقدرمان بکار گرفته است. همکاری با هنرمندان و معمارانی که دلبسته زیبایی های برخواسته از طبیعت هستند و با طراحی و معماری متفاوت توانسته اند طبیعت را به محیط زندگی باز گردانند ، ما را در این راه استوارتر کرده است تا بتوانیم نگرشی نو را در کاربرد چوب و محصولات دیگر برای معماران، طراحان داخلی و مصرف کنندگان نهایی ارائه کنیم.


ما ایمان داریم که مشتریان ما بزرگترین سرمایه ما هستند و این سرمایه را ارج می نهیم و با رویکرد احترام و مشتری مداری از بازارمنشی پرهیز می کنیم تا یادی نیک در خاطره ها بجا گذاریم.


Notice: Undefined variable: output in /home/choobbest/public_html/templates/jp_rivas/html/mod_search/default.php on line 16