1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 
 
Powered by Phoca Gallery

کابینت MDF چیست؟

کابینتهای MDF همانطور که از نامش پیداست به انواع کابینت که از جنس چوب MDF ساخته میشود گفته میشود.خود کابینت MDF به انواع مختلفی از جمله کابینت های گلاس وکابینت وکیوم ممبران بسته به نوع روکش چوب MDF تقسیم بندی میشود.که درزیر هرکدام از آنها به همراه ویژگیهایشان توضیح داده شده است.
بدون شک از کابینت MDF به دلیل استحکام بالا وعمر بالای این محصول می توان به پرفروش ترین نوع کابینت, درایران اشاره کرد.
کابینت های MDF دربرابررطوبت هوا وحرارت نسبت به سایر کابینت ها از مقاومت بیشتری برخوردار هستندو چون کابینت, از جمله وسایلی است ک درمحیط آشپزخانه نصب میشود وتماس زیادی بارطوبت و آب دارد پس بهتر است در آشپزخانه خود ازاین نوع کابینت استفاده شود.
هرچند قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر وکابینت- از جنس نئوپان دارد ولی عمر ومقاومت بیشتری دارد و به همین زودی ها دچار مشکل نمیشود. متاسفانه به دلیل نا آگاهی مشتریان از جنس چوب کابینت, بعضا بعضی از افراد از چوب نئوپان به جای MDF استفاده میکنند وبا روکش PVC دورتا دور چوب را پوشش می دهند تا نتوان تشخیص داد که چوب به کار برده شده MDF است یا نئوپان. پس مراقب باشید تا به خاطر اندکی قیمت پایین گول این افراد رانخورید.
گروه تولیدی صنعتی چوب بست,
درهنگام نصب کابینت های MDF خود ازبهترین مواد اولیه و چوب MDF موجود دربازار استفاده کرده و ازاین بابت خیالتان راحت باشد.


Notice: Undefined variable: output in /home/choobbest/public_html/templates/jp_rivas/html/mod_search/default.php on line 16